PELİCAN LIFE CLUP BENZERSİZ BİR ORTAM SUNACAK

Pelican Hill sakinlerinin gününü dolu dolu geçireceği, spor, yoga, pilates yapıp, sauna ve masaj salonlarında yorgunluk atacağı, restoranlarında yemek yiyip, sinema salonlarında film seyredeceği ve biri birinden zevkli diğer sosyal olanaklardan yararlanacağı muhteşem Pelican Life Club, Pelican Hill’de 25.000 metrekarelik geniş bir alanın üzerinde kuruluyor.

Pelican Hill’in en keyifli alanlarından birisi olacak Pelican Life Club 25 bin metrekarelik bir alan üzerine 7 bin metrekarelik kapalı alana sahip olarak kuruluyor. Neo klasik bir tarzda inşa edilen Pelican Life Club’da spor, sağlık, sosyal merkezlerin yanı sıra 1000 metrekarelik muhteşem bir açık havuz bulunuyor.

Pelican Hill’in “benzersiz bir yaşam” sunma vaadine uygun olarak inşa edilen Pelican Life Club, 2009 yılının Nisan ayında tamamlanacak, Türkiye’nin en büyük spor, sağlık ve spor, sağlık ve yaşam merkezi olan dev tesiste, 7 bin metrekareli kapalı alan, 1000 metrekarelik açık yüzme havuzu ve 18 bin metrekarelik alanda göletler, yürüyüş yolları, koşu parkuru ve kamelyalar bulunacak.

Pelican Life Club’da tanınmış spor eğitmenleri, diyetisyen ve doktorların gözetiminde bilinçli spor yapılacak. Geniş bir alana, yüksek ferah mekanlara sahip olan Pelican Life’da eski ile yeniyi birleştiren ve insan unsurunu merkezine alan Neo Klasik bir mimari tarz uygulanmış. Yüksek tavan ve sütunlar, kaideler, kolonlar, incelikli bir taş işçiliği il e birleşmiş ve çağımıza uygun mükemmel bir yapı ortaya çıkmış.

Pelican Life Club’ın en ilginç bölümü sinema salonları, “Pelican Hill’de sunacağımız benzersiz yaşam sinemasız olmaz” diyen proje sahipleri bu rahat mekanın içine 2 sinema salonu koymuşlar.

Açık ve kapalı yüzme havuzları, ultra modern fitneess centerı, sauna ve buhar odaları, jakuzi ve masaj salonları, tenis courtları, basketbol sahaları, vitamin barları, dünya mutfaklarından örnekler sergilenecek restoranları, hobilerin gelişeceği workshop mekanları ile üyelerin gerçek bir ayrıcalık sunacak olan bu tesiste en yeni teknolojinin kullanıldığı sinema salonları ile sanat zevki de tadılmış olacak. Mimari tarzı ve sağladığı olanaklar ile Pelican Life Club, alanında örnek olacak bir proje olmaya aday, Pelican Hill’de sunulacak benzersiz bir yaşamın en önemli unsuru olacak.