PELİCAN HİLL'İN MARKA DEĞERİ YÜKSELECEK

Pelican Hill Ihlamur Evleri, 112 villadan oluşuyor. Maketten değil görerek satın almak imkanı sunan projede firmanın kendi bünyesinde vade seçenekleri mevcut.

Kameroğlu İnşaat tarafından inşa edilen Pelican Hill'in ikinci etap devam eden projesi, yeni bir anlayışla tasarlandı. 4 farklı tipte 112 adet villadan oluşan proje için Kameroğlu İnşaat, kendi bünyesinde vade seçenekleri sunuyor. Brüt alanları 445 - 540 metrekare aralığına sahip yüzde 80'i tek katlı, yüzde 20'si iki katlı olan villa projesinin kaba inşaatının tamamına yakını bitti.. Ortalama 2 bin - 2 bin 500 metrekare aralığında değişen bahçelere sahip villalarda 70 metrekare havuz da bulunuyor. Pelican Hill Ihlamur Evleri, Pelican Hill'in marka değerini artırmayı ve bugünkü ihtiyaçlarına uygun olan ideal ev hayalini sunmayı amaçlıyor.

Güvenlik ön planda Projeyi tercih eden villa sakinleri, site içerisinde yer alan çocuk oyun alanları, yürüme ve koşu parkurlarının yanı sıra Pelican Hill bünyesindeki 4 bin metrekarelik alandaki Pelican Life Club; cafe & restaurant, açık ve kapalı yüzme havuzu, spor tesisi ve market imkanlarından da yararlanabilecek. Ihlamur Evleri ziyaretçilerinin, kontrol noktalarından geçişleri sırasında ev sakinleri tarafından onay alınarak siteye girişleri sağlanıyor. Merkezi jeneratör sistemini de bünyesinde bulunduran site alanları, ana bulvar ve tüm sokaklar ev sahiplerinin mülkiyetinde bulunuyor. Ihlamur evleri sakinleri, güvenliğin en üst seviyede tutulduğu kontrol noktalarından geçiş yaparak evlerine ulaşıyor. Ihlamur evleri yüksek kalite anlayışıyla, bir villa yaşantısından istenebilecek her türlü konforu sunuyor.

Modern yaşam Modern dünyanın sunduğu en yüksek teknolojilerin kullanıldığı projede, teknik altyapı ve yalıtım sorunları göz önünde alınarak yeni çözümler üretildi. bu nedenle proje maketten satış ile değil örnek olarak hazırlanan villa gösterilerek farklı bir satış politikası ile müşterilerine sunuyor. Böylece villalarda yaşamayı tercih edenler, evlerini satın aldığı andan itibaren tercih edecekleri ürünleri ve işçilik, kalitesini görme imkanına sahip oluyor.