KAMEROĞLU İNŞAAT PELICAN HILL IHLAMUR EVLERİ'Nİ SATIŞA SUNDU

Kameroğlu İnşaat tarafından yaklaşık iki yıldır sürdürülen Pelican Hill II. Etap devam projesi Ihlamur Evleri" satışa sunuldu. Showroom ve satış ofisinin açılışı, Yönetim Kurulu Başkanı Adem Kameroğlu, ofis ve mimari grup çalışanlarının katılımı ile yapıldı. Projede emeği geçen tüm ekibi tek tek kutlayan Adem Kameroğlu, çalışma arkadaşlarına teşekkür etti ve aynı disiplin ve titizliğin proje sonuna kadar sürdürülmesi gerektiğini önemle vurguladı. Gün boyunca örnek villayı gezmeye gelen misafirlerle tek tek ilgilenen Adem Kameroğlu ve ekibi, örnek evdeki mimari konsepti detaylarıyla ziyaretçilerine aktardı.

Kameroğlu inşaat tarafından inşa edilen Pelican Hill 2. Etap devam projesi 2014 yılı başında yeni bir anlayışla tasarlandı. Brüt alanları 445-540 m2 aralığına sahip % 80' i tek katlı, % 20' si iki katlı olan villa projesinin kaba inşaatının tamamına yakını bitmiş olup, ortalama 2000-2500 m2 aralığında değişen bahçelerinde ise 70 m2 havuz bulunuyor. Projedeki temel amaç, Pelican Hill'in marka değerini arttırmak ve bugünün ihtiyaçlarına uygun olan ideal ev hayalini Pelican Hill Ihlamur Evleri sakinlerine sunmak. Bu amaç doğrultusunda hayata geçirilen projede, modern dünyanın sunduğu en yüksek teknolojiler kullanılmış; güncel konut projelerinde yaşanan teknik altyapı ve yalıtım sorunları göz önüne alınarak yeni çözümler üretilmiş. Bu nedenle proje "maketten satış" değil örnek olarak hazırlanan villada gösterilerek farklı bir satış politikası ile müşterilerine sunuluyor. Böylece bu villalarda yaşamayı tercih eden bireyler, evlerini satın aldığı andan itibaren tercih edecekleri ürünleri ve işçilik kalitesini görme imkanına sahip olacak. Kameroğlu inşaat, bu politika ile müstakil ev hayatına geçiş yapmak ve sakin bir yaşam keyfi sürmek isteyen aileleri daha fazla cesaretlendirmiş olacak.

Proje, kentin karmaşasından uzak yaşamayı tercih eden, apartman yaşantısının verdiği zorluklarla mücadele etmekten yorulmuş çocuklu aileler ile orta yaş ve üzerinde olan ailelere, tek katlı yaşamın rahatlığını, güvenini ve konforunu sunmayı hedeflemekte. Ev sahipleri, bahçelerinde özlem duydukları pastoral yaşama dair isteklerini gerçekleştirebilecekler ve hatta kendi sebze ve meyvelerini yetiştirebilecekleri imkanlara sahip olacaklar. Villa içerisinde bulunan ancak bahçeden ayrıca ulaşım sağlanacak şekilde tasarlanan konforlu hizmetli birimleri sayesinde, evlerinde bulundurdukları yardımcıları ile iç içe yaşamak durumunda kalmayan ev sakinleri, rahatlıkla evin konforunu tadabilecekler.

İstedikleri zaman şömine başında ailecek keyif sürebilecekler ya da yaşam alanlarına entegre olarak tasarlanmış spa alanlarındaki buhar banyosu ve spa havuzunun tadını çıkarabilecekler. Projeyi tercih eden villa sakinleri, site içerisinde yer alan çocuk oyun alanları, yürüme ve koşu parkurlarının yanı sıra, Pelican Hill bünyesindeki 4.000 m2'lik alandaki Pelican Life Club; cafe & restaurant, açık ve kapalı yüzme havuzu, spor tesisi ve market imkanlarından da yararlanabilecek. Ihlamur Evleri misafirlerin ve ziyaretçilerin, bu kontrol noktalarından ge-çişleri sırasında ev sakinleri tarafından onay alınarak siteye girişleri sağlanacak. Merkezi jeneratör sistemini de bünyesinde içeren site alanları, ana bulvar ve tüm sokaklar ev sahiplerinin mülkiyetinde olacak. Ihlamur Evleri sakinleri, güvenliğin en üst seviyede tutulduğu kontrol noktalarından geçiş yaparak evlerine ulaşacaklar. Ihlamur evleri yüksek kalite anlayışıyla, bir villa yaşantısında istenebilecek her türlü konforu, deluxe seçenekli dekorasyon alternatifleri ile satışa sunmaya devam ediyor.

Kameroğlu inşaat, kuyumculuk geleneğinden gelen bir nesil olarak söz verdiğinin daha iyisini, zamanından önce yapmayı hedefleyerek projelerinin her zaman arkasında duran bir vizyon sergiliyor. Pelican Hill ailesi ise değerli site maliklerinin yerleşiminden sonra tek amaçlarının kişilerin mutlu bir yaşam sürmeleri ve sonrasında teşekkürlerine erişebilmek olduğunu söylüyor.