IHLAMUR EVLERİ

Kameroğlu inşaat tarafından inşa edilen Pelican Hill 2. Etap devam projesi 2014 yılı başında yeni bir anlayışla tasarlandı.

Pelican Hill kentin karmaşasından uzak yaşamayı tercih eden, apartman yaşantısının verdiği zorluklarla mücadele etmekten yorulmuş çocuklu aileler ile orta yaş ve üzerinde olan ailelere, tek katlı yaşamın rahatlığını, güvenini ve konforunu sunmayı hedeflemekte. Ev sahipleri, bahçelerinde özlem duydukları pastoral yaşama dair isteklerini gerçekleştirebilecekler ve hatta kendi sebze ve meyvelerini yetiştirebilecekleri imkanlara sahip olacaklardır.

Villa içerisinde bulunan ancak bahçeden ayrıca ulaşım sağlanacak şekilde tasarlanan konforlu hizmetli birimleri sayesinde, evlerinde bulundurdukları yardımcıları ile iç içe yaşamak durumunda kalmayan ev sakinleri, rahatlıkla evin konforunu tadabilecekler.

İstedikleri zaman şömine başında ailecek keyif sürebilecekler ya da yaşam alanlarına entegre olarak tasarlanmış spa alanlarındaki buhar banyosu ve spa havuzunun tadını çıkarabilecekler.

Brüt alanları 445-540 metrekare aralığına sahip %80’i tek katlı, %20’si iki katlı olan villa projemizin kaba inşaatının tamamına yakını bitmiş olup, ortalama 2000-2500 metrekare aralığında değişen bahçelerinde ise 70 metrekare havuz bulunmaktadır. Projedeki temel amaç, Pelican Hill’in marka değerini arttırmak ve bugünün ihtiyaçlarına uygun olan ideal ev hayalini Pelican Hill ıhlamur Evleri sakinlerine sunmaktadır.